Mat i połysk – dwoje do pary. Nowość w ofercie Liberon – farby o unikalnym, metalicznym wykończeniu

Jak biurko – to tylko dębowe. Szafa? Koniecznie z jasnej sosny. A gdyby tak zerwać z aranżacyjną klasyką i zupełnie odmienić oblicze swoich mebli? Nowy rok, nowy ty, nowa komoda? Drewniane, wysłużone przedmioty rzucają dziś wyzwanie każdemu miłośnikowi DIY. Bez strachu podnieście pędzel i chwyćcie za farby metaliczne marki Liberon. Efekt… olśni was i zaskoczy!

Farby metaliczne Liberon to ultranowoczesny sposób dekoracji powierzchni, dostępny w dwóch aspektach wykończenia. Wariant połyskujący przykuwa wzrok, rozświetlając dekorowane przedmioty jedwabistym blaskiem, zaś matowy pozwoli na uzyskanie pudrowej powierzchni, dodając meblom eleganckiego i stylowego charakteru.

Doskonale zagrają zarówno w pojedynkę, jak i w duecie. 8 barw: Aluminium, Ciemne Srebro, Szarą Stal oraz Blade Złoto – w wersji MAT oraz Złoto, Miedź, Srebro i Cynę – w wariancie POŁYSK można dowolnie ze sobą zestawiać, tworząc oryginalne połączenia kolorystyczne lub postawić na monokolor w minimalistycznym wariancie total look.

Rada Eksperta Liberon: Farbę należy nakładać na suchą, czystą, odtłuszczoną i odpyloną powierzchnię. Cienką warstwę produktu nakładamy równomiernie za pomocą pędzla do farb akrylowych lub wałka, pamiętając, aby ostatnie pociągnięcia wykonywać w jednym kierunku, wzdłuż słojów w przypadku drewna. Pozostawiamy do wyschnięcia na 6 godzin. Następnie nakładamy drugą warstwę farby (bez szlifowania!) i czekamy 12 godzin do wyschnięcia. W przypadku żywych kolorów zalecamy pomalowanie powierzchni po raz trzeci. Pełne właściwości i odporność powłoka uzyskuje po 20 dniach. Do tego czasu należy chronić powierzchnię przed uderzeniami, zaplamieniem i czyszczeniem.

Mat czy połysk? Dziś nie trzeba wybierać! Z nową farbą metaliczną marki Liberon wprowadzimy do wnętrza nieco luksusu w bardzo kreatywnym i nowoczesnym wydaniu!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *