Innowacyjne okna na wymiar

W dzisiejszych czasach wiele firm specjalizuje się w stolarce okiennej i umożliwia dopasowanie okien do niemal każdego wnętrza. Spośród pokaźnej gamy ofert dostępnych na polskim rynku, warto skorzystać z takiej, która proponuje optymalne rozwiązania w tej dziedzinie, w tym najwyższą jakość produktów na europejskim poziomie. Taka inwestycja w okna na wymiar to nieco większy wydatek od standardowych modeli, jednak szybko się zwraca w postaci niższych opłat za ogrzewanie domu.

Okna na wymiar – oferta produktowa

Specjalnością firmy Domel są nowoczesne technologie pozwalające oszczędzać energię i proponujące minimalistyczny design okien i drzwi. W ofercie producenta znajduje się nowy wymiar „okien na świat”, które nie zabierają naturalnego światła i są dwukrotnie „cieplejsze” od standardowych. Dzięki temu każdy ma szansę, by zrealizować własny pomysł aranżacyjny i wykończenie domowego wnętrza. Okna na wymiar to propozycje o wielu kształtach, wymiarach oraz kolorach, wykonywane za pomocą szablonów lub dopasowywane do indywidualnych potrzeb klienta. Wszystkie produkty marki Domel osiągają doskonałe parametry izolacyjności cieplnej i spełniają oczekiwania dotyczące energooszczędności.

Zalety i wady – okna na wymiar

Producenci okien mają obecnie ogromne możliwości, dotyczące realizacji niestandardowych zamówień. Takie projekty są zazwyczaj efektem kreatywności architektów, którzy ze wszystkich sił starają się sprostać oczekiwaniom swoich klientów. Okna na wymiar są bez wątpienia bardzo efektowne i oryginalne, mogą mieć łukowe wykończenie albo być okrągłe, trójkątne, trapezowe lub nietypowo prostokątne. Takie rozwiązania świadczą o atrakcyjności współczesnych domów, jednak często są trudne w eksploatacji i dostępności podczas mycia. Przy ich wyborze warto kierować się trendami, w których dominuje prostota, np. okna Quadro marki Domel, posiadające ultrawąskie profile i ukryte skrzydło. Duże przeszklenia doświetlają pomieszczenia i proponują dowolną aranżację wnętrz. Więcej modeli znajduje się na stronie www.domel.pl.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *