Dlaczego zakup agregatu tynkarskiego to dobry pomysł?

Zanim odpowiem na powyższe pytanie, wytłumaczę Państwu co to w ogóle jest agregat tynkarski? Agregat tynkarski to profesjonalne urządzenie do nakładania mieszanek gipsowych oraz cementowo-wapiennych. W zależności od urządzenia można używać mieszanek: gotowych suchych i mokrych oraz mieszanek przygotowanych na budowie.

Agregat można również wykorzystać do wylewek oraz do nakładania klejów. Bardzo dobrze sprawdza się do wykorzystania pod silomat, po zastosowaniu nakładki z sondą.

Jeśli chcecie Państwo znacznie ułatwić oraz przyśpieszyć prace związane z tynkowaniem budynków to zakup agregatu tynkarskiego od renomowanego producenta agregatów tynkarskich będzie strzałem w dziesiątkę.

Zasada działania agregatów tynkarskich.

Najpierw należy złożyć maszynę zgodnie z instrukcją, podłączyć ją do źródła zasilania oraz do sieci wodnej. Następnie wsypujemy mieszankę tynkarską do kosza zasypowego. Podajnik (napędzany motoreduktorem) przekaże mieszankę do komory mieszarki (do której równocześnie dozowana jest woda). Dalej następuje wymieszanie suchej zaprawy z wodą za pomocą mieszaka. Dokładnie wymieszana zaprawa tłoczona jest przez pompę ślimakową do węża tłocznego, następnie do pistoletu natryskowego. Dzięki strumieniowi powietrza doprowadzanego jednocześnie do pistoletu z układu powietrznego wyrzuca mieszankę na daną powierzchnię. Dysza posiada możliwość regulacji strumienia zaprawy.

Obsługa agregatu tynkarskiego.

W czasie montażu oraz demontażu powinny być dwie osoby. Obsługujący agregat musi używać środków ochrony osobistej (stopery lub słuchawki oraz okulary ochronne).

Wybór agregatu tynkarskiego

Na rynku znajduje się wiele agregatów tynkarskich. My możemy polecić agregaty tynkarskie, gdzie kupicie Państwo agregat od renomowanego producenta agregatów tynkarskich. Jeśli zależy Wam na oszczędzeniu czasu, pieniędzy oraz kłopotów zakup agregatu będzie rozsądnym wyborem. Oferujemy atrakcyjne ceny oraz pomoc w wyborze odpowiedniej maszyny dla Państwa potrzeb.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *